Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Restaurace Velvet

Restaurace Velvet

Restaurace Velvet je tradiční pardubickou restaurací s historií a jménem. Nachází se v samém srdci města, uprostřed třídy Míru a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. Každý den je pro Vás připraveno nové výtečné polední i večerní menu za skvělé ceny. Interiéru restaurace dominuje unikátní výzdoba a architektonický ráz sklepních prostor.

DANOS Pardubice s.r.o.

DANOS Pardubice s.r.o.

Zaměření působnosti firmy vychází z dlouholetých zkušeností v oboru MaR (měření a regulace) v potravinářském, chemickém a strojním průmyslu, dále pak v oborech klimatizace, automatizace kotelen a podobných oborech.
Automotoklub Zlatá přilba Pardubice

Automotoklub Zlatá přilba Pardubice

Přejeme všem úspěšný rok 2009 a na shledanou v hledišti stadionu ve Svítkově při všech akcích AMK ZP Pardubice
ALUPA s.r.o. Pardubice

ALUPA s.r.o. Pardubice

Naše společnost se zabývá specializovaným obchodem s výrobky z hliníku a jeho slitin. Zabezpečení výroby, provozování prodejního skladu včetně souvisejících služeb a dodávky zboží zákazníkovi je naší prioritou. Děláme vše pro to, aby počet nespokojených zákazníků byl maximálně minimální. S hliníkem je to lehké.

Divadlo Exil Pardubice

Divadlo Exil Pardubice

Exil,divadlo které vás zaujme, pobaví i dojme. Jestliže tomu nevěříte, přijďte aspoň před oponu a uvidíte.
RADKA spol s r.o. Pardubice

RADKA spol s r.o. Pardubice

Distributor chemicko-technických produktů pro stavebnictví, nátěrové hmoty, úpravu vody, smaltování, textilní výrobu a výrobu plastů především z produkce firmy BAYER MaterialScience a dalších předních světových výrobců
ROAD Cafe

ROAD Cafe

Náš podnik v centru Pardubic je stylový bar, kde zapomenete na všední život a rázem se ocitnete uprostřed Ameriky. Tento pocit vám vnutí spousta stylových doplňků od US espézetek přes dopravní značky, renomované benzínové stojany až po přední část vozu - jak jinak než amerického.
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Vítejte na oficiálních stránkách Národního hřebčína Kladruby nad Labem, hřebčína, jenž se z vůle Jeho Milosti císařské stal již v 16. století domovem ušlechtilých bílých a vraných starokladrubských koní.
Hrad Kunětická hora

Hrad Kunětická hora

V rovinaté krajině 7 km od Pardubic vystupuje tato třetihorní vyvřelina 82 m nad okolní terén a tvoří charakteristickou dominantu východočeského Polabí.
Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Lázeňské domy obklopené spoustou zeleně, kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní. Můžete si tak plnými doušky vychutnat svůj lázeňský pobyt.

CESA,a.s., Pardubice

CESA,a.s., Pardubice

Hlavní náplní společnosti CESA, a.s., Pardubice jsou komplexní dodávky informačních technologií: Společnost dále vyvíjí a aplikuje systémy pro automatické řízení energetického hospodářství v průmyslu, řízení technologií a technologických procesů budov nebo objektů.
Přístav Pardubice a.s.

Přístav Pardubice a.s.

Na labské vodní cestě, která má mezinárodní statut, je v současné době provozován úsek od státních hranic do Chvaletic. Nutnou podmínkou pro realizaci přístavní dopravně logistické zóny v Pardubicích je splavnění 23 km dlouhého úseku Chvaletice – Pardubice. Tak budou Pardubice přímo napojeny nejen na významný námořní přístav Hamburk, ale také na celou síť evropských vodních cest.
Aikidó Pardubice

Aikidó Pardubice

Aikidó je japonské bojové umění, jehož vnější projevem jsou techniky navrhující jinou alternativu řešení konfliktu, nežli je násilí. V procesu procvičování a zkoumání bojové stránky dochází intenzivní komunikaci mezi cvičenci, procesu, který má pozitivní vliv jak na tělesnou kultivaci, tak i na rozvíjení personality. Tento aspekt je hlavním cílem aikidó
Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice

Vítáme Vás v našem nově zrekonstruovaném aquacentru v Pardubicích, které nabízí maximální komfort a vyžití jak pro rodiny, tak pro jednotlivé sportovce. Přijďte si zaplavat, bavit se, cvičit a posilovat, nebo relaxovat za příjemné ceny. Chceme dát možnost všem. V aquacentru je zázemí pro špičkové sportovce i rekreační plavce.V našem areálu se mohou bezproblémově pohybovat i občané s tělesným omezením.Těšíme se na Vaši návštěvu!
Plynostav Pardubice holding a.s.

Plynostav Pardubice holding a.s.

Plynostav Pardubice holding akciová společnost je jednou z nejvýznamnějších stavebně montážních firem, specializovaných na výstavbu plynovodů, ropovodů, produktovodů, horkovodů, kompresních a regulačních stanic a dalších technologických zařízení jak na území ČR, tak v zahraničí. V tuzemsku jde v daném oboru o největší technicky i odborně vybavenou firmu.


Počasí
Pardubice

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics