Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Muzeum perníku

Muzeum perníku

 Severně od Pardubic na úpatí Kunětické hory sídlí v Rábech v Lovčím zámečku z roku 1882 "Perníková chaloupka" se zajímavým Muzeem perníku.Na návštěvníky tady čeká expozice více než tisíce perníků z celé republiky. Prohlédnout si ji mohou s průvodcem, který je seznámí s historií Lovčího zámečku, ale hlavně perníkářského řemesla a pardubického perníku. Dětem se pak bude líbit malé zamyšlení nad pohádkou "O perníkové chaloupce". 
Městské slavnosti - Pardubice

Městské slavnosti - Pardubice

 14. městské slavnosti protivínské s mnoha kapelami a pořady pro děti konané na náměstí. Pernštýnské tržiště – řemeslné a prodejní stánky, Pernštejnská hospoda – party stan se staročeskými specialitami, Spanilá jízda kočárů ze závodiště, příjezd kočárů na Pernštýnské náměstí,
Kapela EnDee, Mína - zpěvačka a youtuberka, Vypsaná fixa, Kapela 105
 Festival Jeden svět 2020 - Pardubice

Festival Jeden svět 2020 - Pardubice

Jeden svět se po koronavirovém přerušení vrací! Festivalový tým se s podporou partnerů rozhodl publiku nahradit neuskutečněné jarní projekce, a tak se můžete začít těšit na podzimní pokračování v Praze a v regionech. Jeden svět v regionech odstartují Řevnice a Zlín už v červenci. Do dalších regionů poputuje festival ve dnech od 17. září do 24. října. Na programy vybrané místními organizátory se mohou těšit diváci a divačky 26 festivalových měst.
easyDNA Czech

easyDNA Czech

Objednejte kvalitní DNA testy otcovství s přesností vyšší než 99.99%. Provádíme DNA analýzu různých vzorků jako jsou např. sliny, vlasy, nehty, sperma, krev a další. Analýza je prováděna mezinárodní laboratoří easyDNA Czech s akreditací kvality ISO17025.
ČasKrmení.cz

ČasKrmení.cz

ZDARMA po Pardubicích rozvážíme krmiva pro psy a kočky nejvyšší kvality. Za dovoz zaplatíte skutečně 0 Kč a to i pokud bydlíte v okolních vesnicích. V případě telefonické domluvy jsme schopni dovézt krmení až k vám domů NA POČKÁNÍ. Chcete si to ověřit? Objednejte si JEDNU plechovku a přesvěčte se. Mimo to, za registraci na našich stránkách můžete vyhrát zajímavé ceny.
HUDY Sport

HUDY Sport

Jsme největší síť prodejen s outdoorovým oblečením v Čechách i na Slovensku,
BOCO PARDUBICE machines, s.r.o.

BOCO PARDUBICE machines, s.r.o.

Firma BOCO PARDUBICE machines, s.r.o. byla založena v roce 1994 se zaměřením na strojírenskou výrobu a v dnešní době zaměstnává okolo 50 zaměstnanců. Hlavním výrobním programem společnosti je výroba a renovace nitridovaných a pancéřovaných šneků, komor a ostatních komponentů pro plastikárenské, gumárenské a potravinářské jednošnekové a dvoušnekové extrudery, vstřikolisy a vyfukovací stroje.

Společnost Studio GL

Společnost Studio GL

Společnost Studio GL vznikla v roce 1993 a od začátku se zabývala výrobou nábytku a vybavení do provozoven a obchodů. V současnosti se především zabýváme výrobou veškerého nábytku a vybavení interiérů bytů a rodinných domů. Po dohodě vypracujeme kompletní architektonický návrh interieru a v případě objednání a výroby nábytku dle našeho návrhu u naší společnosti, je toto vypracování arch. návrhu zdarma.

Stavební firma Chrpa

Stavební firma Chrpa

Provedení díla komplexně od úvodní studie přes prováděcí projekt až k realizaci na klíč. Provedení díla rychle a kvalitně Provedení díla k maximální spokojeností zákazníka
Pardubický chlapecký sbor Bonifantes

Pardubický chlapecký sbor Bonifantes

Chlapecký sbor BONIFANTES byl založen v roce 1999 a během velmi krátké doby své existence se zařadil mezi špičková sborová tělesa v České republice. Talentovaní chlapci ve věku od 4 do 18 let pracují v sedmi odděleních pěvecké školy „Schola cantorum BONIFANTES“, koncertní oddělení navštěvuje téměř 100 chlapců. Sbor skuteční přes 100 koncertů a vystoupení ročně.
HOTEL EURO Pardubice

HOTEL EURO Pardubice

Hotel EURO se nachází nedaleko historického jádra a centra města Pardubice. Hotel Euro Vám nabízí prvotřídní ubytování se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Součástí hotelu je restaurace o 60 místech a 2 salonky. Kapacita většího salonku je cca 96 osob a kapacita menšího salonku je cca 38 osob.

ZDS, spol. s r. o.

ZDS, spol. s r. o.

IT-poradenská, lektorská a konzultační činnost pro společnosti i jednotlivce, školení uživatelů, rekvalifikační kurzy, software, programy na zakázku, informační systémy, prodej  PC,komponenty, příslušenství a spotřební materiál ,DVD, CD-ROM tituly, instalace a správa lokálních sítí, PC, Internet, zpracování dat, instalace software, konfigurace, odvirování,
výroba CD-R, DVD na zakázku (CD-ROM, CD-DA audio)
EKO Pardubice s.r.o.

EKO Pardubice s.r.o.

Organizace je významnou regionální obchodní společností v oblasti výroby plastových výrobků. Dobré jméno společnosti je podloženo dlouholetou prací na budování firmy, založené na poctivém a seriozním jednání se zákazníky. Hlavním úkolem společnosti je poskytovat požadované zboží a služby ve vysoké kvalitě v požadovaných dodacích lhůtách, a tím uspokojovat potřeby svých zákazníků.
Jachtařský klub Pardubice

Jachtařský klub Pardubice

Jachtařský klub Pardubice (YC PCE) vznikl v roce 1999 sloučením původního YC s klubem YC Elektrárna Opatovice, který za svých let býval velice známý. Od té doby se pardubický jachtařský klub stal velmi oblíbeným mezi mladou, střední i starší generací. V současné době má klub přes 100 členů a k dispozici 40 plachetnic - klubových i soukromých.
VEKTOR WELLNESS club

VEKTOR WELLNESS club

Najdete zde komplexní služby v oblasti aktivní i pasivní péče o tělo. Jako jediné wellness centrum v Pardubicích fungujeme na klubovém principu, který Vám zaručí vynikající úroveň servisu, kdykoliv budete chtít. Bez jakýchkoliv omezení můžete navštěvovat sportovní i relaxační aktivity nebo se zde setkat s obchodními partnery, kteří budou Vašimi hosty.Počasí
Pardubice

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics